باید از ظرفیت‌های مردم برای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی استفاده کنیم

باید از ظرفیت‌های مردم برای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی استفاده کنیم
خبرگزاری میزان- فرمانده نیروی انتظامی کشور گفت: باید از ظرفیت‌های مردم برای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی بیشتر از گذشته استفاده کنیم

باید از ظرفیت‌های مردم برای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی استفاده کنیمبه گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی کشور در حاشیه همایش تخصصی بررسی آسیب‌های اجتماعی و تامین امنیت عمومی که عصر امروز به همت دادسرای تهران برگزار شد در جمع خبرنگاران اظهار کرد: یکی از موضوعات خوبی که در این نشست مطرح شد و نتیجه جلسه است هماهنگی بیشتر بین دستگاه قضایی و نیروی انتظامی بود.

وی گفت: در خصوص آسیب‌های اجتماعی مطالبی مطرح شد و امیدواریم با هماهنگی خوبی که بین دستگاه‌ها وجود دارد بتوانیم این آسیب‌ها را شناسایی و از بروز آن‌ها پیشگیری کنیم و هر جا نیاز به اقدام است با سرعت بیشتری انجام شود.

سردار اشتری گفت: باید از ظرفیت‌های مردم برای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی بیشتر از گذشته استفاده کنیم که برای دستگاه قضایی و پلیس فرصتی مغتنم است تا آرامش را به مردم هدیه کنیم.

وی خاطرنشان کرد: هماهنگی‌ها و نشست‌های این چنینی حتما موثر خواهد بود و امیدواریم با همت مسئولین اثرات مثبت این هم اندیشی‌ها را به زودی ببینیم.

انتهای پیام/

منبع خبر

درباره [email protected]

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *