پهلوان، بازیکن تراکتورسازی: شرایط مان در آسیا سخت شده است؛ امیدوارم در 2 دیدار بعدی بتوانیم نتایج مناسبی کسب کنیم

هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: پست اصلی من هافبک و گل‌زدن کار مهاجمان تیم است.

طرفداری-احسان پهلوان، بازیکن تراکتورسازی در خصوص تساوی تیمش مقابل الجزیره امارات از هفته چهارم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت:

موقعیت‌های زیادی روی دروازه حریف خلق می‌کنیم، حتی در دیدار روز گذشته دست‌کم ۱۰ موقعیت خلق کردیم، اما فقط توانستیم یکی از آنها را به گل تبدیل کنیم.

وی ادامه داد:

هافبک‌های هجومی و مهاجمان تیم هر کاری می‌کنند، اما متاسفانه توپ به گل تبدیل نمی‌شود، حالا واقعا نمی‌دانم دلیلش شانس یا قسمت بد ما باشد. همه تلاش ما این است که بتوانیم گل بزنیم و علاوه بر انجام بازی زیبا، بتوانیم ۳ امتیاز دیدارهایمان را هم کسب کنیم. اما واقعا دلیل عدم نتیجه‌گیری نامناسب را نمی‌دانم.

به گزارش میزان، هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز تصریح کرد:

پست اصلی من هافبک و گل‌زدن کار مهاجمان تیم است، وظیفه من این است که با ایجاد ضد حملات و بازی‌سازی بتوانم شرایطی را برای مهاجمان تیم فراهم کنم تا بتوانند گل به ثمر برسانند. من در هر تیمی که بازی کردم سعی‌ام بر این بود تا بتوانم بهترین بازی‌ها را انجام داده و حتی در شرایط مناسب، گل هم به ثمر برسانم. من سرباز تراکتورسازی هستم و برای تیمم همه کار انجام می‌دهم.

پهلوان در ارتباط با شرایط صعود تیمش به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا گفت:

شرایط تراکتورسازی خیلی سخت شده، اما خدا بزرگ است و از طرفی ما تمام تلاشمان را می‌کنیم. امیدوارم در ۲ دیدار بعدی بتوانیم نتایج مناسبی کسب کنیم و شرایط را بهبود ببخشیم.

وی در پایان صحبت‌هایش اشاره‌ای به مصدومیتش در اواخر بازی با الجزیره داشت و خاطرنشان کرد:

دقیقه ۸۵ سعی کردم استارت بزنم که کل پام گرفت و شرایطم کمی سخت شد. فشار روی بازیکنان تیم زیاد است و بازی‌های قدرتی را پشت‌سر می‌گذاریم، امیدوارم در این مدت کوتاه بتوانیم استراحتی داشته باشیم و ریکاوری مناسبی انجام دهیم.

منبع خبر

درباره سجاد ساوری

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *